Drodzy Forumowicze,

w tym roku mija 10 lat funkcjonowania forum. Późną wiosną 2005 r. pojawiła się inicjatywa i jej pierwszy, prowizoryczny silnik. Kilka miesięcy później była już nowa domena, serwer, system, grafika, pierwsi użytkowcy, którzy założyli konta i napisali wiadomości. 10 lat to dużo i mało. W skali czasu jaką zwykle operujemy jako archeolodzy to bardzo niewiele. Jeśli jednak uświadomimy sobie, że pierwsze polskie portale internetowe powstały w 1995 roku, można powiedzieć, że połowa tej epoki jest także nasza.

Podsumowując ten okres, bo przecież każda rocznica to czas podsumowań, trzeba zaznaczyć, że zaczynaliśmy jako studenci, w niewielkiej grupie, nieświadomi pojawiających się po drodze trudności, zarówno technicznych, jak i tych życiowych na naszej zawodowej drodze. Obecnie jesteśmy w innym miejscu, z inną wiedzą, umiejętnościami, skupiając uwagę na innej problematyce. Przez ten czas zawsze cieszyły nas wszelkie drobne sukcesy. Forum, wśród archeologów, studentów i sympatyków, dość szybko stało się dynamiczną i rozpoznawalną platformą wymiany informacji. Jako Archeolodzy.org patronowaliśmy kilkunastu mniejszym i większym wydarzeniom wspierając je promocją, miejscem serwerowym czy skromnym banerem na głównej stronie. Forum to jednak przede wszystkim Wy! Serdecznie dziękujemy za wszystkie dyskusje, zarówno te bardzo merytoryczne, zawierające wiele mądrych uwag, praktycznych informacji i odnośników, jak i te emocjonalne w tematach budzących większe kontrowersje.

Przed nami nowy etap. Uznaliśmy, że 10 lat to dobry moment zmianę. Nadchodzi dla nas czas intensywnej pracy nad nową formułą, która zastąpi dotychczasową działalność strony. W najbliższych tygodniach forum zostanie zamknięte, zniknie również dostęp do zawartych treści. Z dużą dozą optymizmu patrzymy w przyszłość, prosimy więc - nie usuwajcie odnośnika do Archeolodzy.org ze swoich zakładek.

Serdecznie dziękujemy za te wspólne 10 lat, życząc Wam pomyślności, spełnienia zawodowego i wielu wspaniałych odkryć. Wierzymy, że to nie koniec naszej wspólnej przygody z archeologią.

Archeolodzy.org

Nowy na forum? Przywitaj sie :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Archeolodzy.org Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
Moderator

PostWysłany: 02 Gru 2006, 1:13    Temat postu: Nowy na forum? Przywitaj sie :) Odpowiedz z cytatem

Na kazdym forum chyba jest taki temat. Ot, zeby napisac tego pierwszego posta i zaznaczyc swe przybycie Smile.

Ja, jak zreszta nick wskazuje, mam na imie Michal. Studiuje archeologie (co pewnie jest dla Was kolejna niespodzianka Razz) we Wroclawiu. Dziewczyny mowia ze jestem przystojny hehehe :d.

Nie bede sie rozpisywal, bo zrobie z siebie wiekszego blazna niz jestem Very Happy.

Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Michał dnia 13 Sty 2007, 0:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Blady

PostWysłany: 07 Gru 2006, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przywitac a wiec czesc mam na imie Adam rowniez studiuje archeologie:D jestem na drugim roku i tak jakos wyszlo ze we wroclawiu(Jaki ten swiat maly).Wolaja na mnie Blady,Satyros.....jak kto woli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kromka

PostWysłany: 09 Gru 2006, 2:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i na mnie przyszla pora, aby napisac te kilka slow o sobie, pomimo faktu iz bardzo nie lubie tego robic. Cos na zasadzie chwalenia sie bzdurami, o ktorych i tak nikt nigdy nie pamieta, czego po prostu nienawidze..

Jak wie niewielu z was, gdzieniegdzie wolaja na mnei kromka, i niech narazie tak pozostanie. Dlaczego? dluuuga historia Wink

A powaznie mowiac, jak moi poprzednicy i jednoczesnie koledzy z roku, jestem obecnie na 2gim roku archeologii i jakos brne do przodu kazdego dnia. Idac za przykalem chlopakow, powiem jeszcze, ze mam na imie Agnieszka, jestem z Wroclawia i na tym zakoncze swojego pierwszego posta w historii tego forum Smile
Powrót do góry
woozeq

PostWysłany: 10 Gru 2006, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki, ale swojego pierwszego posta zamieściłem gdzie indziej. Spóźniliście się Razz

Sławek, 1. rok archeo o dziwo też we Wrocławiu. Duży brunet sportowy styl życia i ubioru, rozpoznawalny ze względu na uśmiech zawsze obecny na mojej twarzy Very Happy (nawet w poniedzialek rano). Tylko nie nazywacie mnie "drechem"- pamiętajcie, że pozory(czasem) mylą. Ulubiona muzyka: wszelkie przejawy i rodzaje rocka(preferuję anglojęzyczne zespoły takie jak:
-Red Hot Chili Peppers,
-Green Day[sarsze płyty],
-Guano Apes
-kiedyś, dawno dawno temu trochę odbiegający od reszty Rammstein
-...)
z wyłączeniem ciągłego ryku "muzyki" metalowej. Nie pogardze też dobrym Gospelem i niektóre ( Exclamation ) kawałki technopodobne. I pewnie teraz zostanę skreślony z listy ewentualnych znajomych nie mówiąc już o czekającym mnie stosie Wink , ale techno naprawdę pasuje do przeprowadzania rozgrzewek. Nic tak nie pomaga, jak napinanie mięśni do rytmu bitów(grałem w reprezentacji 2. Liceum Ogólnokształcącego w Głogowie w piłkę ręczną[3 miejsce w okręgu Legnickim, co dajemiejsca 9-12 w całym województwie], więc coś o tym wiem).
O i to by było chyba na tyle
THEN YOU WIN...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Strati

PostWysłany: 11 Gru 2006, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

True Barbarian Barbie Girl z wrocławskiej archeologii Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nikje

PostWysłany: 11 Gru 2006, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie, braci archeologiczna Smile
Więc może na początek powiem parę słów o sobie... Urodziłam się we Wrocławiu, w kwietniu...w drugiej połowie kwietnia... Very Happy Kto zna film, ten wie, o co chodzi Smile
A tak poważnie: dołączyłam do Waszego szacownego archeologicznego grona dopiero w tym roku, i choć oficjalnie jestem na II, bywam też na zajęciach z I rokiem. Jak się można domyśleć, archeologia jest zatem moim drugim kierunkiem. Tym pierwszym, który odcisnął znaczące piętno na mojej psychice jest etnologia Smile
Co do zainteresowań nie związanych ze studiami to przede wszystkim fotografia i literatura (Kundery, Vonneguty itp i oczywiście fantastyka Smile ) i jeszcze parę innych, ale jak ktoś jest ciekawy to niech po prostu pyta Smile
A.Kiton

PostWysłany: 17 Gru 2006, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !
Jestem nowy !
Własnie zarejestrowałem się na Waszym (naszym !) forum !
Nie jestem zawodowo zwiazany z archeologią......
Moją pasją jest paleolit i sztuka z tego okresu !
Pozdrawiam
A.Kiton
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
qbeq

PostWysłany: 17 Gru 2006, 12:41    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mam na imie Kuba jak poprzednicy również jestem studentem II roku archeologii tylko ze w Łodzi Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Xylon

PostWysłany: 17 Gru 2006, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu Xymox z Wroca
Pozdro dla Michała towarzysza broni w ASG (mam nadzieje ze to ten Michał)
Mam nadzieje ze się niedługo postrzelamy Very Happy
Na razie patrze i czytam Rolling Eyes - mam nadzieje ze wszystko się z czasem rozwinie
Powrót do góry
Michał
Moderator

PostWysłany: 17 Gru 2006, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie ze zagladaja tu ludzie spoza Wroclawia. Zawitali do nas archeolodzy z Krakowa, Warszawy, Lodzi.. jak jakies miasto pominalem to przepraszam Smile.

Xymox, nie sadzilem ze Twoja ksywe sie tak pisze Smile. Jak masz czas w nastepna sobote to sie zmowimy na strzelanie. Pozdrawiam i milo ze wpadles Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fuhrer

PostWysłany: 19 Gru 2006, 2:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołem wszystkim w końcu się zarejestrowałem po wielu ponagleniach Michała hehe . JStudiuję Archeologie we wrocku(jeszcze Smile 2 rok. na imie mi Marek. Oprucz archeo interesuje się Historią zwłaszcza wojskowości i to narazie tyle.pozdro
Powrót do góry
FinnMacCool

PostWysłany: 19 Gru 2006, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studiuje archeologię na UJ-ocie pierwszy rok(ale już niedługo, niech tylko sesja przyjdzie XD), interesuje się wszystkim, tylko nie archeologią, wogóle jestem na tym kierunku spontanicznie(bo tak wyszło), wołają na mnie Ambroż i wporzo ze mnie ziomek, unikat wręcz bym napisał Very Happy Póki co tyle, się obaczy co dalej Smile
Powrót do góry
Strati

PostWysłany: 19 Gru 2006, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm... jak ktoś mówi, że jest unikatem, to w jego unikalnośc nigdy nie uwierzę Twisted Evil Wink
FinnMacCool

PostWysłany: 19 Gru 2006, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phi, spoko masz moje słowo ze dugiego takiego gostka to ze świecą szukac :]
Powrót do góry
Martin Selassie

PostWysłany: 22 Gru 2006, 19:49    Temat postu: Yo Yo Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Jestem z Krakowa, interesuje sie archeologia i historia. Co prawda chodze jeszcze do gimnazjum ale za to czesto bywalem na wykopaliskach archeologicznych...

POZDRO
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Archeolodzy.org Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: