Drodzy Forumowicze,

w tym roku mija 10 lat funkcjonowania forum. Późną wiosną 2005 r. pojawiła się inicjatywa i jej pierwszy, prowizoryczny silnik. Kilka miesięcy później była już nowa domena, serwer, system, grafika, pierwsi użytkowcy, którzy założyli konta i napisali wiadomości. 10 lat to dużo i mało. W skali czasu jaką zwykle operujemy jako archeolodzy to bardzo niewiele. Jeśli jednak uświadomimy sobie, że pierwsze polskie portale internetowe powstały w 1995 roku, można powiedzieć, że połowa tej epoki jest także nasza.

Podsumowując ten okres, bo przecież każda rocznica to czas podsumowań, trzeba zaznaczyć, że zaczynaliśmy jako studenci, w niewielkiej grupie, nieświadomi pojawiających się po drodze trudności, zarówno technicznych, jak i tych życiowych na naszej zawodowej drodze. Obecnie jesteśmy w innym miejscu, z inną wiedzą, umiejętnościami, skupiając uwagę na innej problematyce. Przez ten czas zawsze cieszyły nas wszelkie drobne sukcesy. Forum, wśród archeologów, studentów i sympatyków, dość szybko stało się dynamiczną i rozpoznawalną platformą wymiany informacji. Jako Archeolodzy.org patronowaliśmy kilkunastu mniejszym i większym wydarzeniom wspierając je promocją, miejscem serwerowym czy skromnym banerem na głównej stronie. Forum to jednak przede wszystkim Wy! Serdecznie dziękujemy za wszystkie dyskusje, zarówno te bardzo merytoryczne, zawierające wiele mądrych uwag, praktycznych informacji i odnośników, jak i te emocjonalne w tematach budzących większe kontrowersje.

Przed nami nowy etap. Uznaliśmy, że 10 lat to dobry moment zmianę. Nadchodzi dla nas czas intensywnej pracy nad nową formułą, która zastąpi dotychczasową działalność strony. W najbliższych tygodniach forum zostanie zamknięte, zniknie również dostęp do zawartych treści. Z dużą dozą optymizmu patrzymy w przyszłość, prosimy więc - nie usuwajcie odnośnika do Archeolodzy.org ze swoich zakładek.

Serdecznie dziękujemy za te wspólne 10 lat, życząc Wam pomyślności, spełnienia zawodowego i wielu wspaniałych odkryć. Wierzymy, że to nie koniec naszej wspólnej przygody z archeologią.

Archeolodzy.org

Znaleziono 3 wyników
Forum Archeolodzy.org Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Archeologia kultury celtyckiej - literatura
Aldis

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9578

PostForum: Hydepark   Wysłany: 28 Paź 2009, 15:16   Temat: Archeologia kultury celtyckiej - literatura
Witam serdecznie

Poszukuję dobrych acz niekoniecznie obszernych pozycji dotyczącej archeologii kultury celtyckiej. Niestety nie posiadam sama takiej wiedzy gdzie szukać ani pod jakimi nazwiskami a ...
  Temat: pyt. dot. archeologi w Poznaniu
Aldis

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 12851

PostForum: Hydepark   Wysłany: 28 Paź 2009, 15:08   Temat: pyt. dot. archeologi w Poznaniu
Z tego co się orientowałam i podpytywałam studia w Poznaniu są wielce atrakcyjne. Na maturze wymagana jest tylko historia ale z rozmów ze znajomymi którzy tam studiują dowiedziałam się, że lepiej patr ...
  Temat: Początek studiów na UW
Aldis

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 21082

PostForum: Studia archeologiczne   Wysłany: 28 Paź 2009, 15:04   Temat: Początek studiów na UW
Ja z kolei mam inne pytanie dotyczące studiów na Uniwersytecie Warszawskim skierowane do kolegów i koleżanek którzy się tam podostawali. W przyszłym roku zdaję maturę, moim marzeniem jest dostanie się ...
 
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:  

Powered by phpBB, map.
Archeolodzy.org © 2006-2016
Archeolodzy.org - forum miłośników archeologii.
Słowa kluczowe: archeologia, archeologia polski, archeologia powszechna, archeolodzy, forum archeologiczne, usługi archeologiczne, nadzór archeologiczny, archeo, wykopaliska, praca dla archeologów, praca, nadzory archeologiczne, pracownik techniczny, rysownik, epoka żelaza, epoka brązu, okres latenski, paleolit, mezolit, neolit.