Drodzy Forumowicze,

w tym roku mija 10 lat funkcjonowania forum. Późną wiosną 2005 r. pojawiła się inicjatywa i jej pierwszy, prowizoryczny silnik. Kilka miesięcy później była już nowa domena, serwer, system, grafika, pierwsi użytkowcy, którzy założyli konta i napisali wiadomości. 10 lat to dużo i mało. W skali czasu jaką zwykle operujemy jako archeolodzy to bardzo niewiele. Jeśli jednak uświadomimy sobie, że pierwsze polskie portale internetowe powstały w 1995 roku, można powiedzieć, że połowa tej epoki jest także nasza.

Podsumowując ten okres, bo przecież każda rocznica to czas podsumowań, trzeba zaznaczyć, że zaczynaliśmy jako studenci, w niewielkiej grupie, nieświadomi pojawiających się po drodze trudności, zarówno technicznych, jak i tych życiowych na naszej zawodowej drodze. Obecnie jesteśmy w innym miejscu, z inną wiedzą, umiejętnościami, skupiając uwagę na innej problematyce. Przez ten czas zawsze cieszyły nas wszelkie drobne sukcesy. Forum, wśród archeologów, studentów i sympatyków, dość szybko stało się dynamiczną i rozpoznawalną platformą wymiany informacji. Jako Archeolodzy.org patronowaliśmy kilkunastu mniejszym i większym wydarzeniom wspierając je promocją, miejscem serwerowym czy skromnym banerem na głównej stronie. Forum to jednak przede wszystkim Wy! Serdecznie dziękujemy za wszystkie dyskusje, zarówno te bardzo merytoryczne, zawierające wiele mądrych uwag, praktycznych informacji i odnośników, jak i te emocjonalne w tematach budzących większe kontrowersje.

Przed nami nowy etap. Uznaliśmy, że 10 lat to dobry moment zmianę. Nadchodzi dla nas czas intensywnej pracy nad nową formułą, która zastąpi dotychczasową działalność strony. W najbliższych tygodniach forum zostanie zamknięte, zniknie również dostęp do zawartych treści. Z dużą dozą optymizmu patrzymy w przyszłość, prosimy więc - nie usuwajcie odnośnika do Archeolodzy.org ze swoich zakładek.

Serdecznie dziękujemy za te wspólne 10 lat, życząc Wam pomyślności, spełnienia zawodowego i wielu wspaniałych odkryć. Wierzymy, że to nie koniec naszej wspólnej przygody z archeologią.

Archeolodzy.org

Znaleziono 4 wyników
Forum Archeolodzy.org Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowy na forum? Przywitaj sie :)
Tomeek

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 170845

PostForum: Hydepark   Wysłany: 03 Sie 2015, 0:52   Temat: Nowy na forum? Przywitaj sie :)
Mam na imię Tomek, a z archeologią żyjemy sobie już od dawna Razz
  Temat: Jak trafiles/as na to forum?
Tomeek

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 75791

PostForum: Hydepark   Wysłany: 03 Sie 2015, 0:50   Temat: Jak trafiles/as na to forum?
Ja trafiłem na forum od wujka G. Smile szukając forum archeologicznego Smile

Dokładnie tak jak ja Smile
  Temat: Alexander Wielki był Słowianinem
Tomeek

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 6392

PostForum: Epoka metali   Wysłany: 03 Sie 2015, 0:46   Temat: Alexander Wielki był Słowianinem
Jeśli poprzesz jakoś, że starożytna Macedonia czy chociażby miasto Pella ze Słowianami mieli wiele wspólnego jestem w stanie się zgodzić Smile Chyba, że chodzi ci o rodowód
  Temat: Wykopaliska we Wrocławiu
Tomeek

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9635

PostForum: Odkrycia i wyniki badań   Wysłany: 03 Sie 2015, 0:39   Temat: Wykopaliska we Wrocławiu
Nie wiem co tam wcześniej stało ale powstało na bazie prywatnych i posekularyzacyjnych zbiorów archeologicznych. Chyba, że do końca nie zrozumiałem o co dokładniej pytasz.
 
Strona 1 z 1
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Skocz do:  

Powered by phpBB, map.
Archeolodzy.org © 2006-2016
Archeolodzy.org - forum miłośników archeologii.
Słowa kluczowe: archeologia, archeologia polski, archeologia powszechna, archeolodzy, forum archeologiczne, usługi archeologiczne, nadzór archeologiczny, archeo, wykopaliska, praca dla archeologów, praca, nadzory archeologiczne, pracownik techniczny, rysownik, epoka żelaza, epoka brązu, okres latenski, paleolit, mezolit, neolit.